Állásajánlatok

Munkát keresel? Az alábbi üzleteinkben a megjelölt pozíciókra keresnek munkaerőt:

Bershka

Chico responsible/fiú részlegfelelős pozícióba keresünk jelölteket.

A pozíciót betöltő személy, kiemelkedően kreatív, teljeskörűen felel a fiúrészleg megjelenéséért, annak mindig naprakészállapotáért és eredményeiért.
Kiemelkedő termékismerettel rendelkezik és példamutató az eladói feladatokban is.

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:
• Kereskedelmi látásmód, KPI mutatók használata
• Kreativitás
• Terhelhetőség, bírja a nehezebb fizikai megterhelést
• Proaktív hozzáállás és gyors döntéshozatal
• Minimum kommunikációs szintű angol nyelvtudás
• Az aktuális trendek, divat irányzatok ismerete
• Rugalmasság, utazási hajlandóság

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésedet, küldd el az önéletrajzod és motivációs leveled a következő email címre: nataliakol@hu.inditex.com.

(Hirdetés időpontja: 2017.10.17.)

H&M

Eleged van a monoton, unalmas munkákból? Izgalmas karrierre vágysz? Kísérd figyelemmel a H&M álláskínálatát, és légy egy kreatív, jó hangulatú csapat tagja!
Megannyi előnye van annak, ha a H&M-nél dolgozol: nálunk kiteljesedhetsz, juttatások, tréningek, karrier- és fejlődési lehetőségek várnak! És ha mindez nem lenne elég, kedvezményesen vásárolhatsz a cég minden márkájánál!
Nézd meg még ma, milyen munkalehetőségeket kínálunk és csatlakozz hozzánk!

(Hirdetés időpontja: 2017.09.13.)

Takko Fashion

Pozíció – Ruházatieladó – Budapest- Takko Fashion Kft.

Amit kínálunk
• vonzómunkakörnyezetegynemzetközivállalatnál
• önálló és felelősségteljesmunkavégzés
• folyamatosképzés

Feladatok
• árufeldolgozás
• eredményorientáltárukihelyezés
• aktíveladásösztönzés
• pénztárkezelés

Elvárások
• kereskedelembenszerzetttapasztalat
• csapatszellem, motiváció és rugalmasság
• barátságosviselkedés a vevőkkel, munkatársakkal
• divatirántiérdeklődés

Jelentkezésmódja
Amennyibenfelkeltettükérdeklődését, kérjükjelentkezzenhozzánkazalábbie-mailcímen a város és a pozíciómegjelölésével: allas@takko.hu

Munkavégzéshelye: Budapest
Ajánlat típusa: teljes munkaidő
Szakterület: Kereskedelem

(Hirdetés időpontja: 2017.08.14.)

Saxoo London

Saxoo London üzletünkbe ruházati eladót keresünk teljes vagy részmunkaidőben.
Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a saxoozsolt@freemail.hu e-mail címen.

(Hirdetés időpontja: 2017.07.25.)

Pull & Bear

A PULL&BEAR egyike az INDITEX csoport (www.inditex.com) leggyorsabban növekvő kiskereskedelmi márkáinak. Terjeszkedésünk részeként Magyarországon már 7 üzlettel vagyunk jelen. Olyan elkötelezett munkatársakat keresünk, akik osztják a divat iránti szenvedélyünket, nem rettennek el a dinamikus munkavégzéstől és aktívan részt vesznek az üzlet mindennapi életében. Hiszünk benne, hogy ezen értékek által és a csapatunk segítségével folyamatosan tarthatjuk piacvezető pozíciónkat. A hálózat budapesti üzletében jelenleg az alábbi lehetőséget kínáljuk: ÜZLETVEZETŐ HELYETTES

Az üzletvezető helyettes felelősségi köre kiterjed a bolt mindennapi felügyeletére, a napi feladatok szervezésére, és a csapat hatékony vezetésére.

• Minimum 1 éves tapasztalat ruházati kereskedelmi területen – olyan munkakörben, ahol a vevőközpontúság, a kommunikáció és a szervezés, tervezés kiemelt szerepet kapott
• olyan fiatalos, energikus, de határozott stílus, ami inspirálja, motiválja a csapatot
• kiváló kommunikációs képességek: meg tudja találni a hangot a fiatal csapattal és a vásárlókkal
• képes alkalmazkodni egy erősen dinamikus, folyamatosan változó környezethez, mind időbeosztásban, mind szervezettségben
• van tapasztalata kereskedelmi riportok elemzésében
• teljes mértékben magáénak érzi a vevőközpontúságot
• érdeklik a trendek, képes magas szinten elsajátítani a termékekkel kapcsolatos információkat
• motiválja a folyamatos tanulás
• kommunikációs szinten tud angolul írásban és szóban egyaránt (a spanyol nyelvtudás előnyt jelent)

Amit kínálunk:
• folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
• fiatal, lendületes csapat

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet és szeretnél jelentkezni, juttasd el magyar nyelvű önéletrajzodat, valamint motivációs leveledet és referenciádat a HR osztály részére, ide: csillap@hu.inditex.com

(Hirdetés időpontja: 2017.07.17.)

J.PRESS

Márkabolti értékesítő pozícióba keresünk fiatal, határozott, magabiztos fellépésű kollégát a J.PRESS Budapest ÁRKÁD-ban található márkaüzletébe.

Jelentkezz hozzánk, ha hasonló területen szereztél már tapasztalatot, szeretsz csapatban dolgozni, kommunikatív vagy, és gyorsan tanulsz. Előnyt jelent, ha alapfokú angol vagy német nyelv-tudással rendelkezel. Jelentkezni, fényképpel ellátott önéletrajzzal a regio4@jpress.hu email címen lehet.

(Hirdetés időpontja: 2017.06.26.)

Bershka

Szereted a divatot? Készen állsz, hogy megalkoss és részese legyél egy dinamikus üzleti kultúrának? Ha igen, szeretnénk, ha tagja lennél fiatalos és kreatív csapatunkank.
Gyere és csatlakozz hozzánk, hogy velünk együtt növekedj és fejlődj!

Tapasztalattal rendelkező vezetőket keresünk Bershka üzleteinkbe BUDAPEST területén.

Elvárások:
- Kereskedelmi analitikus látásmód, KPI mutatók használata
- Célok elérése és költség kontroll
- Csapat betanítása és fejlesztése
- Folyamatok ellenőrzése
- Visual Merchandising

Készségek:
- Tervezés és szervezési készség
- Kereskedelmi szemlélet
- Flexibilitás és probléma megoldó képesség
- Kezdeményezőkészség
- Példamutatás, motiválás, csapat fejlesztése
- Önálló munkavégzés és együttműködés a csapattal

Ha úgy érzed, Te vagy az ideális jelölt, kérlek küldd el önéletrajzod és motivációs leveled Kólinger-Csomay Natália részére. E-mail cím: nataliakol@hu.inditex.com.

(Hirdetés időpontja: 2017.04.25.)

Bershka

A Bershka (www.bershka.com) az Inditex cégcsoport legdivatosabb és legfiatalosabb márkája. A legújabb trendek jelennek meg női és férfi osztályán is. A márka stílusa, filozófiája is ezt a dinamizmust követi. Üzleteinkben a trendi, elegáns és basic termékek széles palettáját kínáljuk fiatal és a divatot követő vásárlóinknak.

RÉSZMUNKAIDŐS ELADÓKAT KERESÜNK HETI 20, 25, 30 ÓRÁS MUNKAVÉGZÉSRE

- Kedves és segítőkész vagy?
- Lehet rád számítani?
- Érdekel a divat, követed a trendeket?
- Szeretnél egy fiatalos csapat tagja lenni?
- Hosszútávra keresel állást?

Amennyiben a válaszod igen, akkor nálunk a helyed! Az önéletrajzodat a következő e-mail címre várjuk: nataliakol@hu.inditex.com

PARKOLÁS
1600 férőhely és 2 óra ingyenes parkolás!
HÍRLEVÉL
AJÁNDÉK MINDENKINEK
Szerezz örömet szeretteidnek ÁRKÁD vásárlási utalvánnyal!
2017.09.08-10. Őszi Kuponnapok
infó »
akció Brendon Babaáruház
20% kedvezmény több mint 200 várandós termékre
hír Salamander
Donna Laura
ÁRKÁD Örs vezér tere Bevásárlóközpont Igazgatóság | 1106 Budapest, Örs vezér tere 25/a I. emelet | Tel.: +361 433 1400 | Fax: +36 1 433 1401 | E-mail: vasb/pf/nexnqohqncrfg/c/uh
Kövess minket!
Ugrás az oldal tetejére