Az ÁRKÁD Budapest csapatába karbantartó munkatársat keresünk

  1. Otthon
  2. RÓLUNK
  3. Állásajánlatok
  4. Az ÁRKÁD Budapest csapatába karbantartó munkatársat keresünk

Állásajánlat

ÁRKÁD Budapest
2021.10.06. TELJES MUNKAIDŐBEN

Szívesen kivennéd a részed egy bevásárlóközpont működtetéséből, és részese lennél mindannak, ami a színfalak mögött történik? Csatlakozz hozzánk!

Mire van szükség, hogy Te legyél a befutó?

  • Gépész  vagy villanyszerelő végzettség és épületüzemeltetési tapasztalat
  • A gyakorlatban fel tudd tárni a hibákat, és legyen rá megoldási javaslatod is
  • Legyél nyitott két műszakos munkarendben történő munkavégzésre

Mi lesz a munkád?

  • Egy csapat tagjaként az ÁRKÁD Budapest teljeskörű karbantartói tevékenységének ellátása
  • Műszaki jellegű problémák felmérése, megoldása
  • Szakcégek munkájának koordinálása, felügyelete
  • A bevásárlóközpont folyamatos műszaki felügyelete és ellenőrzése

Miért leszünk mi a számodra a megfelelő munkahely?

  • Izgalmas és színes munkakört kínálunk, modern környezetben
  • Odafigyelünk arra, hogy a munka-magánélet egyensúlya megmaradjon
  • Minden évben díjazzuk a teljesítményed és értékeljük, hogy velünk vagy
  • Biztonságos vállalati hátterünk van a mostani bizonytalan időkben is
  • Olyan csapatban dolgozhatsz, ahol az állandóság érték

Jelentkezéshez kérjük küldd el fényképes önéletrajzod fizetési elképzeléseddel a HR.ecebudapestececom email címre.