Az Office Shoes Üzletvezető-helyettes kollégát keres

  1. Otthon
  2. RÓLUNK
  3. Állásajánlatok
  4. Az Office Shoes Üzletvezető-helyettes kollégát keres

Állásajánlat

Office Shoes
2021.10.06. TELJES MUNKAIDŐBEN

Szenvedélyed a divat? Imádod a trendi cipőket? Szívesen segítesz másoknak kitalálni, hogy mit viseljenek? Most ezeket hasznosítva dolgozhatsz a világ legnagyobb divat márkáival, szuper csapatunk legújabb tagjaként az Office Shoes-nál Üzletvezető-helyettes pozícióban.

Feladatok:

  • Az üzletvezető munkájának támogatása
  • Az eladói csapat irányítása és motiválása
  • A napi feladatok priorizálása és kiosztása
  • A vevők maximális kiszolgálása
  • Készletkezelés és az ehhez tartozó háttérfolyamatok irányítása az üzletvezető segítségével

Elvárások:

  • Vezetői szemléletmód, értékesítés orientált hozzáállás
  • Kiváló motivációs és kommunikációs készség
  • Precizitás, pontosság
  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Pozitív, határozott személyiség

Előnynek számít:

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil nemzetközi háttér
  • Folyamatos szakmai tréningek
  • Előrelépési lehetőség
  • Dinamikus, lendületes csapat

Ha szeretnél csapatunk tagja lenni, várjuk jelentkezésedet!

Az alábbi email címre: arkoffshoeboxhu