Csatlakozz a Charm-hoz ruházati eladó pozícióba!

  1. Otthon
  2. RÓLUNK
  3. Állásajánlatok
  4. Csatlakozz a Charm-hoz ruházati eladó pozícióba!

Állásajánlat

Charm
2021.05.20. TELJES MUNKAIDŐBEN

Több mint 15 éve indult családi vállalkozásunk, amely folyamatosan növekszik. Számos országból szerezzük be ruhakölteményeinket, mert elkötelezettek vagyunk a prémium minőség és kiszolgálás mellett. Fontos számunkra, hogy maximális ügyfélélményt biztosítsunk a hozzánk betérőknek és élvezzék a nálunk töltött időt. Ugyanilyen megkülönböztetett figyelmet kapnak munkatársaink is minden hozzánk érkező kérésnél.

Főbb feladatok, munkák:

Tapasztalattal rendelkező eladó munkatársat keresünk exkluzív női ruhaüzleteinkbe. A fő feladatok közé tartozik az üzletben a vásárlók teljes körű kiszolgálása, a termékek értékesítése és az adminisztrációs feladatok ellátása az üzlethez tartozó webshopban.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kereskedelmi, értékesítési tapasztalat (legalább 3 év)!
  • Webáruházban szerzett tapasztalat
  • Előnyt jelent: készletfigyelő rendszerekben és online értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Excel tudás
  • Számítógépes ismeret
  • Jó megjelenés
  • Divatérzék
  • Vevőorientáltság
  • Jó kommunikációs készség
  • Motiváltság

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • prémium
  • fejlődési lehetőség
  • szuper csapat
  • biztos céges háttér

Charm