Konkurencia fehérnemű üzletekbe értékesítésitő kollégákat keresünk teljes munkaidőben

  1. Otthon
  2. RÓLUNK
  3. Állásajánlatok
  4. Konkurencia fehérnemű üzletekbe értékesítésitő kollégákat keresünk teljes munkaidőben

Állásajánlat

Konkurencia
2021.06.02. TELJES MUNKAIDŐBEN

Feladatok:

  • teljes körű kiszolgálás vásárlók részére,
  • áru átvétel,
  • áru rendezése a vevőtérben,
  • üzlet tisztán tartása

Elvárások:

  • értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • jó kommunikációs és probléma- megoldó készség,
  • megbízhatóság és elkötelezettség,
  • ambíció

Amit kínálunk:

  • Több éve működő hálózat, fiatalos , fejlődő csapat tagja lehetsz,
  • Lehetőséged van folyamatos szakmai fejlődésre,
  • Korrekt fizetést és előrelépési lehetőséget biztosítunk,
  • Elsőként azonosulhatsz a legújabb fürdőruha és fehérnemű trendekkel.

Jelentkezni: andi@konkurencia.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal lehet.

Konkurencia