Levi's márkaboltba értékesítő munkatársat keresünk

  1. Otthon
  2. RÓLUNK
  3. Állásajánlatok
  4. Levi's márkaboltba értékesítő munkatársat keresünk

Állásajánlat

Levi's
2022.05.20. TELJES MUNKAIDŐBEN

Munkaköri leírás:

  • Üzlet csapattagjaként magas színvonalú ügyfélszolgálat biztosítása, márkaértékeink követése
  • Kivételes színvonalú személyre szabott ügyfélkiszolgálás nyújtása az "ügyfél az első" mottó alapján
  • A boltvezetés támogatása az egyéni és bolti értékesítési célok elérésében
  • Segédkezés a szállítmányoknál és a raktár rendezésénél
  • Márkanagyköveti funkció (Brand ambassador)

Az ideális jelölt:

  • Elhivatott a márka iránt és követi az értékeinket
  • Ügyfélorientált és kiváló ügyfélszolgálatot biztosít
  • Lehetőség szerint rendelkezik korábbi kiskereskedelmi tapasztalattal
  • Korábbi szabászati tapasztalat további előnyt jelent
  • Magabiztos a termékeladás, valamint a vásárlók kezelése és kiszolgálása terén

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem(alap+bónusz)
  • előre lepési lehetőség
  • ingyenes munkaruha
  • utazási hozzájárulás
  • dolgozói kedvezményes vásárlási lehetőség
  • SZÉP kártya juttatás
  • vasárnapi bérpótlék
  • élet- és balesetbiztosítás

További információ: abarczilevicom

Levi's