Óra-, ékszer értékesítő munkatársat keres a Miracolo teljes munkaidőben

  1. Otthon
  2. RÓLUNK
  3. Állásajánlatok
  4. Óra-, ékszer értékesítő munkatársat keres a Miracolo teljes munkaidőben

Állásajánlat

Miracolo Óra-Ékszer
2021.11.11. TELJES MUNKAIDŐBEN

Márkás órákat és ékszereket forgalmazó üzletünkbe munkatársat keresünk.

FELADATOK:

  • vevők kedves, precíz, szakszerű kiszolgálása, aktív részvétel az üzlet elvárásainak teljesítésében
  • értékesítési gyakorlat elsajátítása, eredményes alkalmazása, aktív közreműködés az értékesítésben
  • rendelések, javítások kezelése, lebonyolítása
  • kapcsolattartás vevőkkel szóban és írásban
  • vevői igények felmérése
  • árucsoportok rendezése

ELVÁRÁSOK:

  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • vevőorientált szemlélet
  • agilis személyiség
  • hatékony együttműködési készség
  • tanulásra, fejlődésre való nyitottság
  • pozitív beállítottság
  • minimum középfokú végzettség
  • érdeklődés az órák, ékszerek világa iránt

AMIT KÍNÁLUNK:

  • exkluzív környezet
  • biztos, stabil munkahely
  • családias, barátságos légkör
  • versenyképes fizetés, bónusz rendszer
  • szakmai tréningek
  • dolgozói kedvezmény

ELŐNY:

  • szakirányú végzettség
  • óra, ékszer értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • angol nyelv középszintű ismerete

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal, bemutatkozó levéllel és fizetési igény megjelöléssel a miracolobparkad.comhousehu email címen.