The Body Shop üzletünk munkatársat keres

  1. Otthon
  2. RÓLUNK
  3. Állásajánlatok
  4. The Body Shop üzletünk munkatársat keres

Állásajánlat

The Body Shop
2024.03.26. TELJES MUNKAIDŐBEN

The Body Shop üzletünk eladó-szépségtanácsadót keres teljes munkaidőben (heti 40 óra) vagy részmunkaidő (heti 30/heti 20)

Munkavégzés helye: ÁRKÁD Budapest

Jelentkezz, ha:

  • mindig mosolyogsz a vásárlókra, mintha régi ismerősök lennétek
  • könnyedén teljesíted a boltod számára kijelölt eladási célokat
  • tenni akarással, precízen dolgozol
  • könnyen és szívesen tanulsz új dolgokat
  • vidám, udvarias, dinamikus és fáradhatatlan vagy
  • szeretnél többet megtudni a kozmetikumokról, sminkekről
  • könnyedén társalogsz angolul a vásárlókkal
  • rendelkezel szakmai tapasztalattal
  • közel állnak hozzád a The Body Shop által vallott értékek és célok

Előnyt jelent:

  • a The Body Shop márka és termékkörének, különleges alapanyagainak ismerete
  • elkötelezettség a márka értékei mellett
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • egyéb nyelvismeret

Amit megtalálsz nálunk:

  • Dinamikus, inspiráló környezet
  • Kiváló csapat, jó hangulat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, tréningek
  • Előrelépési lehetőség
  • Hosszútávú, korrekt munkahely

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed és fényképes önéletrajzod a hrthebodyshophu e-mail címen “Eladó-szépségtanácsadó [Árkád Bp]" tárggyal. Örömmel vesszük, ha írsz pár sort arról is, hogy miért szeretnél velünk dolgozni!